100 specialisten ontzorgt personeel onze klanten geven ons een 8,9 25+ jaar ervaring

Ons team binnen!

MET PASSIE WERKEN WIJ SAMEN AAN JOUW PLEZIER EN ONTWIKKELING.

Just Enjoy

Jaap Aarts sr. Kwaliteitsmanager

jaap@halojobbing.nl

Danny van Oss Verkeerskundige

info@halojobbing.nl

Paoline van Luijk-Batenbrug Fin. directeur

paoline@halojobbing.nl

Ilias Meroni

ilias@halojobbing.nl

Bjorn Letsch sport en spel begeleider

info@halojobbing.nl

Davy Visser Medior Kwaliteitsmanager

davy@halojobbing.nl

Vinesh Sewnundun Manager Projecten & Accounts

vinesh@halojobbing.nl

Rachelle Mahieu Verkoop directeur

rachelle@halojobbing.nl

Clyde Tdlohreg Business development directeur

clyde@halojobbing.nl

Solange Ronokarijo Binnendienst

solange@halojobbing.nl

Mark Middelburg Beweeg coach

mark@halojobbing.nl

David Weise Event manager verkeer

david@halojobbing.nl

Coretta Binnendienst

coretta@halojobbing.nl

Erwin Bravenboer Medior Kwaliteitsmanager

erwin@halojobbing.nl

Ons team en hun passies

★ ★ ★ ★ Met plezier en enthousiasme een lach op het gezichtje van kinderen toveren door ze nieuwe en leerzame talenten te laten ontdekken. Daar doe ik het voor! – Emina- sr. verkoop en social media

★ ★ ★ ★ Vol passie ga ik aan de slag met de ontwikkeling van het kind door middel van sport en spel.- Vinesh, manager projecten

Een lach op het gezichtje van kinderen toveren !

Emina

Een leven lang leren, dat is waar ik voor sta!

Paoline

★ ★ ★ ★ De nieuwe generatie zien op groeien en hen normen en waarden voor de toekomst meegeven is fantastisch om aan te mogen bijdragen. – Mark, beweegcoach en jr. verkoop

★ ★ ★ ★In de gymzaal staan en de kinderen zien groeien en genieten geeft mij positieve energie! –Roy, medior kwaliteitsmanager en gymdocent

★ ★ ★ ★ Een leven lang leren, dat is waar ik voor sta. Nieuwe uitdagingen zoeken voor het huidige kind in deze veranderende maatschappij geeft mij elke dag zoveel voldoening! De wetenschap dat wat je een kind meegeeft op de basisschool, een leven lang met hem/haar mee gaat, is zo waardevol en daaraan kunnen bijdragen is een fantastische drive om elke dag weer aan de slag te gaan!. – Paoline, Financieel Directeur 

★ ★ ★ ★

Mijn passie voor het lesgeven in het onderwijs is de kracht achter het succes van onze dienstverlening. – Jaap, sr. kwaliteitsmanager en gym docent 

Het kind normen en waarden meegeven !

Mark

★ ★ ★ ★

Elk kind is uniek en heeft recht op talentontwikkeling. Daarom deel ik graag mijn passie voor sport, spel en creativiteit met uw leerlingen. Doet u met uw leerlingen met mij mee?. – Rachelle, Verkoop directeur 

Ons team buiten

Samen sterk! Wij ontzorgen met passie..

Ons team

Samen Sterk

Ons team is een hechte club van jonge, (wat) oudere, ervaren en creativitieve zielen. Een belangrijke kernwaarde binnen ons bedrijf is “SAMEN STERK“. Een open en directe bedrijfscultuur met persoonlijke aandacht. Ons mantra is wat je ” binnen predict” draag je uit naar buiten. 

Positieve Energie

Het samenwerken met elkaar en klanten maar vooral het uitvoeren van onze activiteiten en diensten kent als grondslag POSITIEVE ENERGIE”Deze energetisch lading stuwt ons allemaal voort en creert ruimte voor de noodzakelijke creativiteit en innovatie.

Durven

Binnen een dynamisch team werkende in het onderwijs waarbij talentontwikkeling van het jonge schoolgaande kind centraal staat is “DURF” nodig. Een cultuur van groeien, doorpakken en leren is waar wij voorstaan en wat we met liefde overdragen.