Ons Team

Ons team

Onze mensen hebben een passie voor talentontwikkeling. Wij worden gedreven door creativiteit en innovatie en hebben altijd een focus op het jonge kind en zijn of haar talent.  Met elkaar inspireren wij onze klanten en het jonge kind. 

               Paoline, directeur

                   Paoline van Luijk-Batenburg
                               Directeur
                    paoline@halojobbing.nl
                             

         

                          Clyde Tdlohreg
                    Business development
                      clyde@halojobbing.nl

 

 

           


                    Mark Middelburg
                    junior Sales
                  mark@halojobbing.nl

                    

                          Rachelle Mahieu
                          Sales directeur
                   rachelle@halojobbing.nl

 


 

                

                           Naomi Gundog
                            Medior Sales

             

                            Jessica de Vos
                        Product & Organisatie  
                    

 

 

             

                      Vinesh Sewnundun
                 Manager Events & Educatie
                    vinesh@halojobbing.nl

              

                         Jaap Aarts
                      Events & Educatie
                     jaap@halojobbing.nl