Ons Team

Ons team

               Paoline, directeur

                   Paoline van Luijk-Batenburg
                               Directeur
                    paoline@halojobbing.nl
                             

         

                          Clyde Tdlohreg
                    Business development
                      clyde@halojobbing.nl

 

 

           

                     Ilona den Dulk
                   Coördinator Product,
             Organisatie en Administratie
                 ilona@halojobbing.nl

                    

                          Rachelle Mahieu
                          Sales directeur
                   rachelle@halojobbing.nl

 


 

                

                           Naomi Gundog
                   Senior Werving & Selectie

             

                            Jessica de Vos
                   Junior Werving & Selectie
                     jessica@halojobbing.nl

 

 

             

                      Vinesh Sewnundun
                          Junior Events
                    vinesh@halojobbing.nl

              

                         Fabian van Venetie
                            Junior Events
                    fabian@halojobbing.nl